До сторінки "Новини"

Ще кілька десятків років тому багато людей з поганим зором соромилися носити окуляри, тому відчували великі незручності. Сьогодні все кардинально змінилося, тому що з'явилися красиві, стильні і зручні окуляри. Вони не тільки прекрасно коригують зір, але ще і надають особливого шарму своєму власникові.

Саме тому багато людей намагаються купити окуляри без діоптрій, щоб доповнити ними образ. Ні для кого не секрет, що брендові стильні оправи додадуть серйозності і важливості, наприклад, бізнесменові або політику. Також зірки кіно і шоу бізнесу часто купують окуляри без діоптрій, тому що вони їм потрібні для ролі або іміджу.
Окуляри іміджеві можуть також захищати очі від ультрафіолету в сонячну погоду, тому вони стають не тільки прикрасою, але приносять користь.

Оправа для окулярів і форма обличчя

Щоб окуляри нулівки найвигіднішим чином змогли підкреслити красу свого володаря, необхідно правильно підібрати оправу, згідно з формою обличчя. Людям з овальною формою слід звернути увагу на окуляри тієї ж форми. Тим, у кого обличчя нагадує квадрат, підійде аксесуар з м'якими лініями. Круглолицим іміджмейкери рекомендують купувати аксесуари прямокутної форми. Володарям трикутного обличчя слід звернути увагу на безобідкові або напівобідкові окуляри, які зможуть згладити пропорції.
Крім форми обличчя слід враховувати і колір волосся, тому що світле волосся вимагає світлих або прозорих оправ, можна металеві, а темноволосим краще вибрати темні відтінки.
Як бачимо, навіть такий аксесуар, як окуляри слід вибирати правильно, щоб потім не соромитися його носити, а якщо мова йдеться про нулівки, то їх можна купувати під кожен костюм, і завжди виглядати по-новому