Показати всі товари

Скельця для окулярів: робимо правильний вибір

Люди, які потребують корекції зору, не раз стикалися з проблемою підбору скелець для окулярів, тому що, розбираючись в тонкощах даного питання, пацієнт ризикує помилитися. Вся справа в тому, що скельця для окулярів для зору діляться на мінеральні та органічні, в залежності від матеріалу, використовуваного для їх виготовлення.

Кілька десятків років тому можна було замовити скельця для окулярів лише мінеральні, які відрізнялися стійкістю до подряпин, довговічністю, але при сильному ударі скло розсипалося на дрібні осколки. А це велика кількість дитячого травматизму, тому що дитину неможливо утримати від активних ігор, катання на велосипеді, а відповідно, більша ймовірність того, що дитина може розбити окуляри.

Якщо ж купити скельця для окулярів полімерні, то буде гарантована висока ударостійкість, але, навіть при сильному ударі скло лише тріскається. Це особливо важливо для дитячих та спортивних окулярів. Також до переваг лінз із пластику слід віднести:

  • легку вагу;
  • стійкість до високих температур;
  • легко піддаються обробці, надаючи можливість для прояву індивідуальності.

Тому, якщо вирішується питання, купувати лінзи для окулярів скло або пластик, то вищезгадані моменти варто враховувати.

На сьогоднішній день вже не багато хто відмовляється від покупки цього зручного і стильного аксесуара - окулярів, тому що в інтернет-магазині «ПрофіОптика», наприклад, можна купити лінзи для окулярів на всі випадки життя: повсякденного носіння, спорту, дитячі.

Лінзи діоптрійного регулювання можна встановлювати на різні оправи, що дозволяє мати повноцінний зір, а відповідно, вести повноцінний спосіб життя: займатися бігом, грати в футбол і інші рухливі ігри.

Купити лінзи для окулярів не проблема, якщо відвідати магазин «ПрофіОптика». Наш великий каталог дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнтів. Досвідчені консультанти нашого салону допоможуть вам визначити, який хай-індекс вам найбільше підійде.

Для фахівців салону «ПрофіОптика» будь-яка проблема з підбору окулярів, лінз вирішувана, тому що багаторічний досвід роботи зобов'язує до цього.

Скельця для окулярів з покриттям антивідблиску, лінзи - все це дозволяє насолоджуватися навколишньою середовищем на всі 100%.

Наш інтернет-магазин чекає вас. У будь-який зручний для себе час ви можете замовити лінзи, а також отримати консультацію кваліфікованих консультантів, зв'язавшись по телефону, вказаному в розділі контакти або відвідати один з наших салонів в місті Чернівці.


Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.