Що таке сучасна Оптика? 

Це кабінет лікаря з комп’ютерним діагностичним обладнанням, сяючий торговий зал з вітринами із безліччю оправ та сонцезахисних окулярів, майстерня по виготовленню окулярів точно за рецептом,а ще - досвідчені та привітні консультанти, які порадять Вам які окуляри підходять саме Вам. Саме такий стандарт ввела в м.Чернівці в далеких 90-х мережа салонів ”Профі Оптика”.

А починалось все із бажання вирішити проблеми людей,які отримували рецепт на окуляри у лікаря, потім виготовляли іх в оптиці, але коли зір в окулярах виявлявся незадовільним, до кого виставляти претензіі - до лікаря або до майстра в оптиці? Невідомо. Для вирішення таких проблем існує оптика так званого „замкненого” циклу (кабінет лікаря та майстерня по виготовленню окулярів знаходяться в одному приміщеннні). Таким чином , людина отримує не окремо рецепт та окуляри, а можливість добре бачити в окулярах, при цьому за це повністю відповідає одна установа, в стінах якоі проходить обстеження, підбираються оправа, скельця та виготовляються окуляри.

Саме така оптика, перша на той час в Чернівцях, і була створена в рамках мережі „Профі-Оптика” в липні 1998 року в Будинку Побуту, що на Проспекті Незалежності,111. Через 3 роки відкрився другий салон по вул.Героів Майдану (тоді-Червоноармійська). Мережа салонів постійно розширялася та удосконалювалась. Сьогодні мережа салонів-магазинів „Профі Оптика” нараховує 4 магазини та є зареєстрованою торговою маркою.

В кожному салоні надаються послуги по підбору окулярів на сучасному обладнанні, працюють лікарі вищоі та першоі категорій. В окремому кабінеті лікар підбере Вам окуляри або контактні лінзи, а досвідчені та привітні консультанти допоможуть Вам визначитися з оправою та запропонують вид скелець, які відповідають Вашому рецепту.
Комп’ютерне обладнання дозволяє максимально точно підібрати окуляри, що особливо важливо при астигматизмі у дорослих та дітей. Для пенсіонерів існують знижки на обстеження та виготовлення окулярів, а також є можливість вибрати оправу та скельця за економною ціною.

А якщо Ви - активна, впевнена в собі людина та хочете не тільки добре бачити, а і виглядати на всі 100% - для Вас є великий вибір оправ відомих дизайнерів світу Для тих, хто користується або планує придбати контактні лінзи, завжди в наявності є лінзи будь-яких діоптрій, а також кольорові- діоптрійні і без діоптрій( для зміни кольору очей навіть якщо у Вас 100%-ий зір). 

Чекаємо вас за адресою:

  • м. Чернівці, вул. Головна, 25 (Будинок «Корабель»), т. (0372) 55-03-20
     
  • м. Чернівці, пр-кт Незалежності, 111 «Будинок побуту», т. (0372) -55-91-05, моб. (050) 374-52-82
     
  • м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7 (верхній вхід до ринку «Центральний»), т. (0372) 55-27-99, моб. (066) 166-91-92
     
  • м. Чернівці, вул. Руська, 273,  (кінцева зупинка «Гравітон»), т. (0372) 55-66-30, моб. (066) 337-07-02

Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.