Показати всі товари

FRESHLOOK COMFORT Colors и ColorsBlends

311 грн/шт

Ciba Vision

Ultraflex

Soflens color Bauch@Lomb

415 грн/шт

Baush&Lomb

Fusion color Ok Vision

FRESHLOOK COMFORT Colors и ColorsBlends

192 грн/шт

Ciba Vision

FRESHLOOK COMFORT Colors и ColorsBlends

311 грн/шт

Ciba Vision

FRESHLOOK COMFORT Colors и ColorsBlends

500 грн/шт

Ciba Vision

Кольорові лінзи для зміни іміджу

Іноді молоді люди, особливо дівчата, хочуть приховати невеликі недоліки або просто змінити імідж. І для цього використовують кольорові лінзи для очей. В інтернет-магазині «ПрофіОптика можна підібрати кольорові лінзи з діоптріями, що коригують гостроту зору і купити кольорові лінзи без діоптрій, за допомогою яких легко міняти імідж.

Багато хто хвилюються з приводу того, що кольорові лінзи щоденні можуть змінити кольоровіддачу, але абсолютно марно. А справа в тому, що лінза забарвлена тільки навколо значка, тому людина в кольорових лінзах бачить навколишній світ в нормальному кольорі, але коли зіниця розширюється, то може трохи захопити кольорову частина лінзи. Кольорові лінзи, що збільшують очі також дуже цікавий варіант для зміни іміджу. 

Що потрібно враховувати при виборі кольорових лінз? 

Деякі люди хочуть купити кольорові лінзи за низькими цінами, і це реально, якщо зайти в наш інтернет-магазин і підібрати собі цікавий варіант. Купити кольорові лінзи в Чернівцях можна за прийнятними цінами в даному каталозі або одному з салонів «ПрофіОптика». А щоб правильно підібрати кольорові лінзи для зору, ціна яких доступна кожному, потрібно враховувати наступні моменти:

  • при виборі лінз не зайвим буде ретельно вивчити інструкцію, тому що вони можуть бути передбачені для людей з темними, світлими очима або універсальні;
  • якщо очі світлі, то потрібно застосовувати засоби відтінків лінзи;
  • темноокі можуть трохи висвітлити очі, якщо виберуть лінзи з щільним малюнком.

Щоб правильно підібрати колір, то ми рекомендуємо вам спробувати програми в інтернеті, що дозволяють завантажити фото і приміряти різні кольори. Визначившись з кольором, можна вирушати в один з наших салонів в Чернівцях або зайти на сайт ПрофіОптика »і вибрати підходящий варіант.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.