Оправи для дорослих
Перейти в категорію
Дитячі оправи
Перейти в категорію
Скельця для окулярів
Перейти в категорію

Здавалося б окуляри - вони і є окуляри. Що ще можна придумати до звичайного пристрою для покращення зору? Та сьогодні окуляри можуть бути ще й витонченим аксессуаром, а деякі з них є справжніми витворами мистецтва. Для їх виготовлення використовується золоте покриття у 24 карата, срібло, стрази Swarovski, червоне дерево, натуральна шкіра та навіть натуральне пір’я та хутро. В асортименті салонів є й найбільш міцні оправи – титанові. Вони не тільки міцні, але й легкі. Так, вага деяких моделей не перевищує 7 грамів.

Ціновий діапазон оправ дуже широкий. В наявності є недорогі, доступні оправи для пенсіонерів, а також оправи таких відомих брендів, як Gucci, Ray Ban, Porsche, Y.S.Laurent, Cr.Dior, Eschenbach, Furla, Escada.

 

Marius Morel

Тільки в наших салонах є ексклюзивна колекція оправ та сонцезахисних окулярів французькоі фірми Marius Morel (рік заснування 1880). Всі оправи цієі фірми виготовляються у Франціі. Для іх виготовлення використовуються такі матеріали, як карбон, титан, лоза та навіть дерево. За розробку унікального кріплення завушника без гвинтів ф.M.Morel  отримувала нагороду на виставці Silmo в Парижі  чотири рази.   

Marius Morel logo
Marius Morel

 

Ми не радимо Вам поспішати вибирати самостійно першу-ліпшу оправу тільки тому, що вона здається Вам наймоднішою в цьому сезоні! Для цього є наші професійні консультанти.
Оправа повинна підбиратися у відповідності до виписаного рецепту, тобто, в залежності від того, для яких цілей Вам потрібні окуляри , а також, в залежності від типу обличчя. Так, наприклад , якщо Вам потрібні окуляри для читання, то може підійти оправа з вузенькими окулярами, але така оправа не підійде для прогресивних( мультифокальних) лінз.
Для трикутноі форми обличчя підійдуть овальні окуляри. Оправа повинна бути тонкою,щоб не акцентувати увагу на формі обличчя,а підкреслювати його. Типу обличчя „квадрат” ідеально підходять великі овальні, видовжені та прямокутні оправи.
Кругле обличчя ідеально виглядає з окулярами зі злегка закругленою формою, але круглі оправи Вам не підходять.
А от овальному типу обличчя підходять всі форми оправ.

Тож професійний підбір оправи є важливим етапом у виготовленні окулярів,особливо дитячих.

Однак,окуляри в першу чергу, потрібні людині дла покращення зору,тому в наших салонах приділяють велику увагу ассортименту скелець для окулярів. Ви можете замовити скельця будь-якоі складності :астигматичні, сферичні,асферичні,прогресивні,високоіндексні(потоншені)-HI IND 1.56,HI IND 1.6,HI IND 1.74, фотохромні,сонцезахисні, із захистом від шкідливого впливу випромінювання екрану комп’ютера, а також скельця для водіів.

 

 

За видом матеріалу, скельця розрізняють мінеральні (скляні) та полімерні (пластикові) - для більшоі безпеки. Полімерні скельця особливо рекомендовані дітям- вони не б’ються, що дуже важливо для безпеки дитячих очей.

Діапазон скелець дуже широкий та різноманітний – від украінського виробника до відомих світових -Zeiss, Rodenstock, Essilor, Seiko. Якщо Вам потрібні окуляри для читання і для дальньоі відстані, то замість двох пар окулярів Ви можете замовити одну- із прогресивними скельцями, де є зона для близькоі роботи і для зору вдаль, причому візуально розділення на різні оптичні зони не помітно, тобто така лінза виглядає як звичайна сферична лінза. Такі лінзи можуть бути особливо зручними для педагогів, лекторів, людей, які працюють за комп’ютером.

Оправи для окулярів: секрети вибору

Завдяки сучасним оправам за допомогою окулярів вже не тільки поправляють зір, але і експериментують з образом. Оправи для окулярів слід вибирати з урахуванням форми обличчя, а також непогано буде брати до уваги і одяг. В ідеалі, оправа для окулярів, підібрати яку реально на нашому сайті, буде гармоніювати і з діловим костюмом, і святковим вбранням та щоденним одягом. Медична оправа для окулярів також може подарувати родзинку образу. Оправа для окулярів, бренди світових виробників дозволяють купити ідеальний варіант. І це правильно, тому що окуляри знаходяться на самому видному місці, і є найбільш помітним аксесуаром. Тому, з одного боку, оправи для окулярів дорогі - це запорука презентабельного зовнішнього вигляду, а з іншого - комфорт при носінні, якщо оправа низької якості, неправильно підібрана за розміром, то окуляри будуть постійно сповзати, відволікаючи вас. Але оправа для окулярів, куплена недорого, але правильно вибрана, не буде дратувати. 

Вибираємо оправу коректно? 

Правильно, якщо оправу для окулярів будуть купувати з урахуванням форми обличчя. Як би це дивно не звучало, але окуляри - це аксесуар, за допомогою якого можна, як підкреслити достоїнства, так і приховати недоліки, якщо вибирати оправу для окулярів, ретельно вивчивши каталог. І дарма деякі думають, що непомітні оправи не кидаються в очі, краще, якщо окуляри будуть видні, але в правильно підібраній оправі.

Оправа окулярів для зору повинна бути широкою, якщо лице масивне. Людям з вузьким обличчям слід підбирати оправи для окулярів полегшені.

Купити окуляри без скелець стильні можна у нас на сайті, а потім звернутися до офтальмолога, який підбере лінзи, відповідно до особливостей ваших очей. Купити окуляри без лінз можна і самостійно, вибравши те, що сподобалося і підійшло під стиль, імідж та одяг, а лікар вже підбере лінзи.


Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.