Як працюють поляризаційні сонцезахисні окуляри Polaroid?

Денне світло рівномірно розподіляється у всіх напрямках тривимірного простору. Поляризоване світло також має розподіл, але в двох напрямках - горизонтальному і вертикальному. Завдяки вертикально відбитого світла, людське око отримує корисну інформацію, дозволяючи нам розрізняти кольори і контрасти, в той час як, горизонтально відбите світло створює оптичні перешкоди або відблиски. При потраплянні світла на неметалеву поверхню, таку як вода, світло часто відбивається головним чином в горизонтальній площині. В результаті створюється висока концентрація відблисків, які можуть бути видалені тільки за допомогою якісного поляризационного фільтра. Поляризаційні лінзи Polaroid вибірково відфільтровують горизонтально відбите світло таким чином видаляючи відблиски.

Які основні переваги поляризаційних сонцезахисних окулярів Polaroid?

- Бачення без відблисків
- Чисті контрасти
- Природні кольори
- Зниження втоми очей
- 100% захист від УФ400

Чому надійний УФ захист на стільки важливий?

98,7% ультрафіолетового випромінювання, яке досягає поверхні Землі, належить класу УФА, довжина хвилі яких становить 400 нм. Але більшість сонцезахисних окулярів забезпечують захист лише до довжини хвилі 380 нм. Лінзи UltraSight ™ відрізняються: вони гарантують споживачам захист практично від будь-яких типів УФ-випромінювання, тобто 100% захист від випромінювання Уфa, УФB і УФC. Лінзи UltraSight ™ перевершують всі міжнародні вимоги щодо захисту від ультрафіолету, пропонують як медичні, так і косметичні переваги.

Чому важливо використовувати поляризаційні сонцезахисні окуляри для дітей?

Дитячі очі дуже чутливі. Тому дуже важливо захистити їх від шкідливої дії УФ-променів. Ось чому наші поляризаційні лінзи забезпечують дитячим очам 100% захист від УФ400. Завдяки поляризаційним фільтрам, поляризаційні лінзи усувають неприємні відблиски, що дозволяє комфортно дивитися крізь окуляри. Діти із задоволенням носять свої власні сонцезахисні окуляри, а це означає, що перебуваючи на сонці, вони захищені.

Що означає категорія фільтра на сонцезахисних окулярах?

Існує п'ять категорій фільтра:
0 - прозорий або дуже світлий
1 - світлий
2 - середній
3 - темний
4 - дуже темний

Число показує ступінь затемнення лінз і ніяк не впливає на УФ фільтри або поляризацію. Фільтри категорії 1 і 2 краще використовувати в умовах неяскравого світла, наприклад вранці і ввечері. Для більшості сонцезахисних окулярів використовуються фільтри 3 категорії, які відмінно працюють на яскравому сонячному світлі. Окуляри з фільтром 4 категорії не рекомендовані для управління автомобілем.

Які сонцезахисні окуляри рекомендовані для водіння?

Коли ви за кермом, поляризаційні сонцезахисні окуляри поглинають відблиски, які утворюються при відбитті від плоских поверхонь і перешкоджають огляду. Ідеальними поляризаційними лінзами будуть: бронзового, мідного і коричневого кольорів. Ці кольори поглинають синє світло, яке подразнює очі людини. Такі лінзи також дозволяють краще бачити транспортний потік і гальмівні сигнали. Як і всюди, відмінно працюють фільтри 3 категорії.

Що таке Suncovers?

Polaroid Suncovers - сонцезахисні окуляри, які одягаються поверх оптичної оправи. Так як це окуляри Polaroid, вони забезпечують повний УФ400 захист і усувають відблиски. Спеціальні сонцезахисні окуляри Polaroid Suncover це менш витратна альтернатива сонцезахисним окулярам з корригирующими лінзами. Suncovers найчастіше використовують при управлінні автомобілем. І вам не доведеться міняти свої коригуючі окуляри на спеціальні сонцезахисні окуляри з діоптричними лінзами, в решті решт це може бути небезпечно, коли ви за кермом. А з Suncovers ви використовуєте свою оправу і отримуєте повний захист від сонця.

 


Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.