Дитячий центр зору Profi Оптика

Дитячий центр зору Profi Оптика Діти відкриває свої двері для найменших пацієнтів. Діагностику проводить дитячий лікар-офтальмолог на сучасному обладнанні і за потреби ви зможете пройти дитяче апаратне лікування зору, а також придбати фірмові окуляри (для зору та сонцезахисні).

Ми проводимо обстеження від самого народження до 18-ти років, тому можете сміливо приходити з дітками будь-якого віку

P.S. Слідуй за веселкою

Підбір окулярів лікарем-офтальмологом на новітньому, сучасному обладнанні

Чому необхідно замовляти окуляри в спеціалізованих салонах оптики , а не купувати на ринках або в неспеціалізованих відділах супермаркетів? Не всі знають відповідь на це питання.

90% інформації людина  отримує через очі,а тому нормальний зір дуже важливий в нашому житті.  З віком, на жаль, наші очі потребують допомоги, і допомога ця повинна бути професійною. Тільки лікар офтальмолог може підібрати окуляри,які відповідають параметрам саме Ваших очей. У кожної людини ці параметри індивідуальні, а окуляри,які підходять одній людині, в іншої можуть не покращити зір, а, навіть викликати головний біль, або запаморочення. Тому безвідповідальне ставлення до підбору окулярів неприпустимо!

В нас працюють висококваліфіковані лікарі, які на сучасному обладнанні  обстежать Ваш зір та підберуть окуляри за параметрами саме Ваших очей.

Наявність сучасного обладнання для підбору окулярів особливо важливе, якщо у вас астигматизм.

Виготовлення окулярів за рецептом (можливо того ж дня при наявності необхідних скелець)

В наших салонах окуляри виготовляються на сучасному обладнанні, яке дозволяє виготовити окуляри максимально точно за рецептом, дотримуючись усіх параметрів, вказаних у рецепті.

Фарбування скелець за бажанням клієнта

Замовлення скелець будь-якої складності

Астигматичні, асферичні, біфокальні,мультифокальні, високоіндексні (потоншені) - HI IND 1.56,HI IND 1.6,HI IND 1.74, фотохромні, сонцезахисні, а також скельця для водіів.

Підбір оправи та скелець за рецептом. Консультант допоможе у виборі оправи, яка підходить саме Вам за параметрами Вашого обличчя

Ми не радимо Вам поспішати вибирати самостійно першу-ліпшу оправу тільки тому, що вона здається Вам наймоднішою в цьому сезоні! Для цього є наші професійні консультанти.

Оправа повинна підбиратися у відповідності до виписаного рецепту, тобто в залежності від того, для яких цілей Вам потрібні окуляри, а також в залежності від типу обличчя. Так, наприклад, якщо Вам потрібні окуляри для читання, то може підійти оправа з вузенькими окулярами, але така оправа не підійде для прогресивних (мультифокальних) лінз.

Для трикутної форми обличчя підійдуть овальні окуляри. Оправа повинна бути тонкою,щоб не акцентувати увагу на формі обличчя, а підкреслювати його.
Типу обличчя „квадрат” ідеально підходять великі овальні, видовжені та прямокутні оправи.
Кругле обличчя ідеально виглядає з окулярами зі злегка закругленою формою, але круглі оправи Вам не підходять.
А от овальному типу обличчя підходять всі форми оправ.
Професійний підбір оправи є важливим етапом у виготовленні окулярів, особливо дитячих.

Підбір контактних лінз діоптрійних та кольорових, а також навчання ними користуватися

В наших салонах завжди широкий вибір контактних лінз та аксесуарів до них.
Лікар обстежує Ваш зір, виписує Вам необхідні котнактні лінзи , допомагає підібрати іх, навчає ,як правильно іх одягати та знімати. Розповідає,як за ними доглядати. Тільки коли Ви впевнено навчитеся користуватися контактними лінзами, ви іх оплачуєте.

Якщо у вас нормальний ,100-% зір, і ви бажаєте змінити свій імідж за допомогою кольору очей, то у нас для цього є кольорові контактні лінзи. Вони є також і діоптрійні. Колір очей можна змінити кардинально, а можна просто відтінити Ваш природній колір, зробивши його більш глибоким. Лікар допоможе підібрати бажаний колір шляхом примірки демо-лінз, які є в наявності різноманітних кольорів.

Визначення рівня UV-захисту сонцезахисних окулярів

Визначення діоптрійності скелець ваших окулярів


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.