Дитячий центр зору Profi Оптика

Дитячий центр зору Profi Оптика Діти відкриває свої двері для найменших пацієнтів. Діагностику проводить дитячий лікар-офтальмолог на сучасному обладнанні і за потреби ви зможете пройти дитяче апаратне лікування зору, а також придбати фірмові окуляри (для зору та сонцезахисні).

Ми проводимо обстеження від самого народження до 18-ти років, тому можете сміливо приходити з дітками будь-якого віку

P.S. Слідуй за веселкою

Підбір окулярів лікарем-офтальмологом на новітньому, сучасному обладнанні

Чому необхідно замовляти окуляри в спеціалізованих салонах оптики , а не купувати на ринках або в неспеціалізованих відділах супермаркетів? Не всі знають відповідь на це питання.

90% інформації людина  отримує через очі,а тому нормальний зір дуже важливий в нашому житті.  З віком, на жаль, наші очі потребують допомоги, і допомога ця повинна бути професійною. Тільки лікар офтальмолог може підібрати окуляри,які відповідають параметрам саме Ваших очей. У кожної людини ці параметри індивідуальні, а окуляри,які підходять одній людині, в іншої можуть не покращити зір, а, навіть викликати головний біль, або запаморочення. Тому безвідповідальне ставлення до підбору окулярів неприпустимо!

В нас працюють висококваліфіковані лікарі, які на сучасному обладнанні  обстежать Ваш зір та підберуть окуляри за параметрами саме Ваших очей.

Наявність сучасного обладнання для підбору окулярів особливо важливе, якщо у вас астигматизм.

Виготовлення окулярів за рецептом (можливо того ж дня при наявності необхідних скелець)

В наших салонах окуляри виготовляються на сучасному обладнанні, яке дозволяє виготовити окуляри максимально точно за рецептом, дотримуючись усіх параметрів, вказаних у рецепті.

Фарбування скелець за бажанням клієнта

Замовлення скелець будь-якої складності

Астигматичні, асферичні, біфокальні,мультифокальні, високоіндексні (потоншені) - HI IND 1.56,HI IND 1.6,HI IND 1.74, фотохромні, сонцезахисні, а також скельця для водіів.

Підбір оправи та скелець за рецептом. Консультант допоможе у виборі оправи, яка підходить саме Вам за параметрами Вашого обличчя

Ми не радимо Вам поспішати вибирати самостійно першу-ліпшу оправу тільки тому, що вона здається Вам наймоднішою в цьому сезоні! Для цього є наші професійні консультанти.

Оправа повинна підбиратися у відповідності до виписаного рецепту, тобто в залежності від того, для яких цілей Вам потрібні окуляри, а також в залежності від типу обличчя. Так, наприклад, якщо Вам потрібні окуляри для читання, то може підійти оправа з вузенькими окулярами, але така оправа не підійде для прогресивних (мультифокальних) лінз.

Для трикутної форми обличчя підійдуть овальні окуляри. Оправа повинна бути тонкою,щоб не акцентувати увагу на формі обличчя, а підкреслювати його.
Типу обличчя „квадрат” ідеально підходять великі овальні, видовжені та прямокутні оправи.
Кругле обличчя ідеально виглядає з окулярами зі злегка закругленою формою, але круглі оправи Вам не підходять.
А от овальному типу обличчя підходять всі форми оправ.
Професійний підбір оправи є важливим етапом у виготовленні окулярів, особливо дитячих.

Підбір контактних лінз діоптрійних та кольорових, а також навчання ними користуватися

В наших салонах завжди широкий вибір контактних лінз та аксесуарів до них.
Лікар обстежує Ваш зір, виписує Вам необхідні котнактні лінзи , допомагає підібрати іх, навчає ,як правильно іх одягати та знімати. Розповідає,як за ними доглядати. Тільки коли Ви впевнено навчитеся користуватися контактними лінзами, ви іх оплачуєте.

Якщо у вас нормальний ,100-% зір, і ви бажаєте змінити свій імідж за допомогою кольору очей, то у нас для цього є кольорові контактні лінзи. Вони є також і діоптрійні. Колір очей можна змінити кардинально, а можна просто відтінити Ваш природній колір, зробивши його більш глибоким. Лікар допоможе підібрати бажаний колір шляхом примірки демо-лінз, які є в наявності різноманітних кольорів.

Визначення рівня UV-захисту сонцезахисних окулярів

Визначення діоптрійності скелець ваших окулярів


Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.