Показати всі товари

Opti-Free Express

104 грн/шт

Alcon

Opti-Free PureMoist

130 грн/шт

Alcon

AOSept Plus HydraGlyde

365 грн/шт

Alcon

One Step

Synergi

CyClean

155 грн/шт

Sauflon

ALL IN ONE light

94 грн/шт

Sauflon

Sauflon Comfort Drops

Sauflon

Multison 240ml-375 ml

96 грн/шт

Henson

Краплi Biotrue

Baush&Lomb

ReNu MultiPlus

276 грн/шт

Baush&Lomb

Avizor Unica sensitive 100 ml

171 грн/шт

Avizor

Zeiss All in One 100 ml

Zeiss

Zeiss All in One 360 ml

Zeiss

Avizor Alvera Solution 100 ml

220 грн/шт

Avizor

Avizor Alvera Solution 350 ml

350 грн/шт

Avizor

Розчин Biotrue

130 грн/шт

Baush&Lomb

Sauflon Aii one light 380

162 грн/шт

Sauflon

ReNu MultiPlus

226 грн/шт

Baush&Lomb

ReNu MultiPlus

156 грн/шт

Baush&Lomb

ReNu MultiPlus

95 грн/шт

Baush&Lomb

Розчин Biotrue

218 грн/шт

Baush&Lomb

Розчин Biotrue

360 грн/шт

Baush&Lomb

Розчин Biotrue

451 грн/шт

Baush&Lomb

Сторінка 1 із 2

Засоби по догляду за контактними лінзами

Люди, які постійно користуються контактними лінзами, знають, що за ними потрібен правильний догляд. Вони повинні міститися в ідеальній чистоті, щоб інфекція не потрапила в око. Забруднюються лінзи, як в процесі носіння, так і коли зберігаються в неправильно обраному розчині. Засоби по догляду за контактними лінзами запобігають появі бактерій. Їх на сьогоднішній день існує кілька видів, одним з яких є очищаючі засобі догляду за лінзами і зволожуючі засоби догляду за контактними лінзами.

Якісний розчин для дезінфекції лінз повинен не тільки вбивати мікроби, але і зберігати параметри. Як правило, розчин для жорстких лінз містить спеціальні консерванти, які дозволяють зберегти розчин довше. Якість розчину залежить від кількості консервантів, що містяться в ньому: чим їх більше, тим він вважається кращим, тому що довше збережеться і в ньому швидше гинуть бактерії. Розчин для лінз, купити в Україні який можна на сайті «ПрофіОптика» токсичний для мікробів, але не шкідливий для очей.

Всі наші засоби відповідають необхідним стандартам якості, тому, якщо виникає питання, де купити розчин для лінз, то відповідь проста: у нас на сайті або в одному з салонів «ПрофіОптика» міста Чернівці.

В нашій команді працюють професійні офтальмологи, тому ми прекрасно розуміємо, як важливо для клієнта придбати якісний розчин, і які проблеми може спричинити неправильний догляд за лінзами. А оскільки ми піклуємося про кожного нашого клієнта, то рекомендуємо не заощаджувати на здоров'ї і купувати якісну продукцію.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати будь-яку продукцію по догляду за контактними лінзами, а якщо вам знадобиться консультація, то ви можете зв'язатися з нашими співробітниками по телефону або звернутися в один із салонів.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.