До сторінки "Новини"

Для людей XXI століття проблеми із зором вже не є такими жахливими, тому що сучасні окуляри дуже якісні, стильні і зручні. Їх можна підібрати під будь-яку форму обличчя, одяг і стиль.

Сучасні окуляри мають різні оправи, в які можна вставити найрізноманітніші лінзи.
Ще кілька десятків років тому лінзи були зроблені тільки зі скла, тому носіння окулярів зобов'язувало людину до акуратності. Справа в тому, що скляні лінзи розлітаються при ударі на дрібні шматочки, що може привести до поранення людини, особливо страждали від цього діти і спортсмени.
Але, на превелике щастя не тільки вищезазначених категорій, а й тієї частини людства, яка має проблеми із зором, сучасна офтальмологія може рекомендувати полімерні лінзи для окулярів, які наділені рядом переваг перед мінеральними:

  1. терпимість до ударів, але при розбиванні вони лише покриваються тріщинами, а не перетворюються в осколки;
  2. надійно захищають від УФ-випромінювання;
  3. термостійкі;
  4. легкі;
  5. підходять для дітей і спортсменів, тому що не розлітаються на осколки;
  6. лінзи можуть бути різнокольорові, тому що є можливість додавати різні барвники в рідкий склад.


До «мінусів» полімерних лінз можна віднести лише те, що на них легко утворюються подряпини, тому їх власник ризикує мати неестетичний вигляд при недбалому поводженні з окулярами.
Але при всіх плюсах пластикових лінз не варто скидати з рахунків і скляні лінзи, тому що вони по-своєму можуть приносити користь своїм володарям. Наприклад, для людей, які ведуть спокійний спосіб життя, цілком прийнятні і лінзи зі скла, які і дряпатися не будуть, і прослужать довше.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.