До сторінки "Новини"

Кожна людина погодитися з тим, що 100% зір для людини дуже важливий, тому що через очі і вуха сприймається найбільша кількість інформації.

І якщо один з органів зору виходить з ладу, то інформація з зовнішнього світу вже надходить не в повній мірі. На превелике щастя людей, які втратили повноцінний зір, на вітринах спеціалізованих магазинів з'явилися контактні лінзи, які в рази виграють перед окулярами і по комфортності, і в естетичному плані. Але тут є один важливий момент - догляд за лінзами. Для цього потрібен спеціальний розчин для лінз, що не викликає алергії, почервоніння очей.
На сьогоднішній день існує дуже багато різновидів розчинів, призначених для різних цілей: чистки, зберігання або дезінфекції. Вони бувають:

  • сольові, використовувані для зберігання лінз;
  • для чищення, що видаляють протеїнові молекули;
  • універсальні, які об'єднують в собі характеристики декількох розчинів. Даний варіант найбільш зручний, але дуже дорогий;
  • для дезінфекції, які бувають різної концентрації. Їх основне завдання полягає в усуненні грибків і мікроорганізмів.

На сьогоднішній день більшість людей користується багатофункціональним розчином, тому що дуже зручно. Але це не звільняє людину від консультації офтальмолога, який зможе правильно підібрати потрібний розчин.
Найбільш часто до лікарів звертаються пацієнти з очними проблемами, тому що вдаються до спроби заощадити:

  • купують дешеві розчини;
  • не доливають рідину в контейнер;
  • споліскують лінзи пальцями.

Але ці всі способи чреваті неприємними відчуттями в області очей, запаленням або почервонінням, що призводить до того, що багато розчаровуються в лінзах і знову переходять на окуляри.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.