До сторінки "Новини"

Як відомо, окуляри носять не тільки з метою корекції зору, але і для створення певного іміджу. Але є люди, для яких класичні окуляри сприймаються, як нудні, тому вони купують кольорові сонцезахисні окуляри. На сьогоднішній день кольорові окуляри можна купити готові або самостійно поспостерігати за тим, як це роблять фахівці.

На думку професіоналів, пофарбувати набагато простіше кольорові лінзи окулярів пластикові.
Купити кольорові сонячні окуляри можна, як з рівномірним фарбуванням, так і градієнтні. Поступове фарбування може бути не тільки в одному кольорі, але і включати кілька відтінків.
Даний аксесуар люди використовують з різною метою: одні купують кольорові окуляри з діоптріями, а інші просто для іміджу і захисту від ультрафіолету. Від ступеня затемнення лінз залежить надійність захисту очей від сонця. Купуючи окуляри з кольоровими скельцями, слід враховувати той факт, що навколишній світ бачиться в дещо іншому кольорі.

Чим ще корисні кольорові окуляри?

Виявляється, кольорові окуляри для зору не тільки захищають від ультрафіолету, але ще і працюють, як кольоротерапія:

  • червоний сприяє фізичній активності і лікуванню депресії, але надчуттєвим людям краще від нього відмовитися, тому що ефект буде прямо протилежний;
  • жовтий - це колір позитиву, тому імпонує творчим людям, але також в міру, тому що перебір може викликати страх і тривогу;
  • помаранчевий покращує апетит і роботу системи травлення;
  • рожевий викликає думки про спокій, жіночність та любов, а також рожеві лінзи знижують навантаження на зір;
  • коричневий дарує відчуття серйозності, теплоти і комфорту;
  • синій заспокоює, закликає до довіри і сприяє розумовій діяльності;
  • блакитний надихає на думки про море, романтику і ніжность. Вважається болезаспокійливим і поліпшує апетит;
  • зелений - гармонія і рівновага у всьому.

Купувати кольорові круглі окуляри, овальні або квадратні залежить від форми обличчя людини, яка їх носитиме. Якщо окуляри купуються для іміджу, то їх потрібно мати кілька в різних кольорах, щоб одягати під настрій і одяг.