Це кабінет лікаря з комп'ютерним діагностичним обладнанням, сяючий торговий зал з вітринами із безліччю оправ та сонцезахисних окулярів,майстерня  по виготовленню окулярів точно за рецептом,а ще- досвідчені та привітні консультанти, які порадять Вам які окуляри підходять саме Вам. Саме такий стандарт ввела в м.Чернівці  в далеких 90-х мережа салонів” Профі Оптика”.

А починалось все із бажання вирішити проблеми людей,які отримували рецепт на окуляри у лікаря,потім виготовляли іх в оптиці,але коли зір в окулярах виявлявся незадовільним,до кого виставляти претензіі- до лікаря або до майстра в оптиці? Невідомо. Для вирішення таких проблем існує оптика так званого „замкненого” циклу –(кабінет лікаря та майстерня по виготовленню окулярів знаходяться в одному приміщеннні). Таким чином , людина отримує не окремо рецепт та окуляри, а можливість добре бачити в окулярах, при цьому за це повністю відповідає одна установа, в стінах якоі проходить обстеження,підбираються оправа,скельця та виготовляються окуляри.

Саме така оптика,перша на той час в Чернівцях, і була створена в рамках мережі „Профі-Оптика” в липні 1998 року в Будинку Побуту,що на Проспекті Незалежності,111. Через 3 роки відкрився другий салон по вул.Героів Майдану(тоді-Червоноармійська).

Мережа салонів постійно розширялася та удосконалювалась. Сьогодні мережа салонів-магазинів „Профі Оптика” нараховує 4 магазини та є зареєстрованою торговою маркою.

В кожному салоні надаються послуги по підбору окулярів на сучасному обладнанні,працюють лікарі вищоі та першоі категорій. В окремому кабінеті лікар підбере Вам окуляри або контактні лінзи, а досвідчені та привітні консультанти допоможуть Вам визначитися з оправою та запропонують вид скелець ,які відповідають Вашому рецепту.

Комп'ютерне обладнання дозволяє максимально точно підібрати окуляри, що особливо важливо при астигматизмі у дорослих та дітей. Для пенсіонерів  існують знижки на обстеження та виготовлення окулярів,а також є можливість вибрати оправу та скельця за економною ціною.

А якщо Ви- активна, впевнена в собі людина, та хочете не тільки  добре бачити, а і виглядати

на всі 100%- для Вас є великий вибір оправ відомих дизайнерів світу

Для тих, хто користується або планує придбати контактні  лінзи, завжди в наявності є лінзи будь-яких діоптрій, а також кольорові- діоптрійні і без діоптрій( для зміни кольору очей  навіть якщо у Вас 100%-ий зір).

 

Наші адреси : м. Чернівці:

Проспект Незалежності,111(Будинок Побуту,1 поверх),

вул.Героів Майдану,7 (колишня Червоноармійська),

вул.Головна,25 (Будинок –Корабель),

вул.Руська,273 (кінцева зупинка тр-ту „ Гравітон”)


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.