Показати всі товари

Купити окуляри з діоптріями в Україні

На сьогоднішній день окуляри для корекції вже не лякають ні дорослих людей, ні молодих людей, ні дітей, тому що сучасні окуляри з діоптріями в Україні можна купити зручні, стильні і різноманітні. Головне в цьому випадку правильно їх підібрати, враховуючи не тільки зовнішній вигляд, але і те, настільки вони підходять конкретній людині. Адже неправильні окуляри лише погіршать ситуацію.

Купити окуляри з діоптріями, які не викликають дискомфорту, втоми і поганого самопочуття, можна після консультації з фахівцем. Ретельна діагностика зору дозволяє лікарю виписати коректний рецепт, за яким уже консультант зможе підібрати оптичні окуляри в Чернівцях.

При купівлі окулярів, в першу чергу, слід звертати увагу на лінзи, а потім вже оправу.

Що стосується лінз, то важливими є наступні моменти:

  • оптичні показники. Їх визначає фахівець з підбору окулярів, після обстеження пацієнта;
  • індекс лінзи. Чим він вищий, тим менше будуть спотворюватися обличчя й очі;
  • матеріал. Лінзи можуть бути зроблені зі скла або пластику. Чому надати перевагу, залежить від потреб клієнта: якщо це дитина або спортсмен, то однозначно лінзи повинні бути полімерні, тому що вони не розсипаються на осколки при ударі, а лише покриваються тріщинами, але легко дряпаються. Мінеральні вироби міцніші, але вимагають до себе акуратного відношення.

Після того, як вирішено питання з лінзами, можна підбирати оправу, щоб оптичні окуляри гармоніювали з формою обличчя. Ціни на даний аксесуар залежать від матеріалу, з якого він зроблений. Найбільш поширені металеві та пластмасові оправи, але часто використовують і нейлон, титан, нікель.
І, останнє - це форма оправи, яка підбирається під зовнішність, стиль одягу і спосіб життя людини. Їх різноманітність в нашому салоні дозволяє підбирати оправи під будь-який одяг.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.