До сторінки "Новини"

На сьогоднішній день проблеми із зором мають люди різного віку, але комплексів з цього приводу не відчуває практично ніхто, тому що в сучасних магазинах можна підібрати окуляри за формою обличчя. І вони будуть не тільки коригувати зір, але ще служити і аксесуаром для створення іміджу.

На думку іміджмейкерів, окуляри для зору потрібно підбирати за типом обличчя, і тоді вони стануть оригінальним аксесуаром у вашому образі, а не річчю, якої можна соромитися.

Як вибрати окуляри за типом обличчя?

Будуть окуляри декоративним або коригуючим елементом в образі, вибір окулярів за типом обличчя обов'язковий, тому що з їх допомогою можна приховати недоліки, вигідно піднести красу личка.
Як вибрати окуляри за типом обличчя? Спочатку потрібно визначитися з формою обличчя, а потім вже підбирати найбільш вдалий аксесуар. Якщо взяти всіх людей загалом, то їхні обличчя можна розділити на кілька категорій, залежно від того, яку геометричну фігуру найбільше воно нагадує:

  • квадрат - це коли у людини широкі скули і лоб, а підборіддя трохи витягнуте вниз. Стилісти пропонують в такому випадку використовувати окуляри з закругленими краями з вузькою перемичкою на носі. Окуляри за формою обличчя «квадрат» жіночі можуть мати оправу яскраву або темну. Це моделі «метелики» або «авіатори»;
    коло. Круглолицим панночкам слід звертати увагу на квадратні і прямокутні моделі з гостренькими краєчками;
    трикутник. Це панянки з високим чолом, широкими скулами. Цим щасливицям можна купувати все, що завгодно, але в ідеалі - це має бути аксесуар з квадратною і прямокутною оправою;
    овал. На думку стилістів, дівчатам з овальним обличчям можна вибирати будь-які окуляри, тому їм слід керуватися лише власними смаками та уподобаннями.

Якщо говорити про представників сильної статі, то окуляри за формою обличчя чоловічі потрібно підбирати, керуючись тими ж правилами, що і при покупці аксесуара для представниць прекрасної статі.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.