Biotrue ONEday

Опис товару:

Одноденні лінзи Biotrue ONEday преміум класу від знаменитої американської компанії Bausch & Lomb позиціонуються як інноваційний оптичний продукт, що не має аналогів у своєму класі. Розробники стверджують, що сама природа надихнула їх для створення нового матеріалу HyperGel™, який поєднує в собі кращі характеристики гідрогелевих і силікон - гідрогелевих матеріалів і є наступним поколінням гідрогелів, що використовуються для виготовлення контактних лінз щоденної заміни.

Матеріал HyperGel™ дійсно поєднує в собі унікальні характеристики - дуже високий вологовміст - 78% (дорівнює вмісту вологи самої рогівки ока), з максимально високою, як для гідрогелів, здатністю пропускати кисень (42 Dk/t). Це ще не всі «навороти». Внутрішня поверхня лінзи «автоматично» приймає форму рогівки, а зовнішня поверхня імітує природну ліпідну мантію сльозової плівки. Крім цього, матеріал лінзи містить UV-блокатор II-го класу, який забезпечує достатній захист очей від ультрафіолету.

За рахунок такого унікального поєднання параметрів, за запевненням виробника, забезпечується HD-якість зору і комфортне носіння КЛ одноденної заміни Biotrue ONEday протягом усього дня (аж до 16 годин без додаткового зволоження за допомогою очних крапель).

Технічні характеристики:
Режим заміни:
Однодневные
Діоптрійність:
Вiд -0,5 до -9,0

Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.