Показати всі товари

Купити окуляри з діоптріями в Україні

На сьогоднішній день окуляри для корекції вже не лякають ні дорослих людей, ні молодих людей, ні дітей, тому що сучасні окуляри з діоптріями в Україні можна купити зручні, стильні і різноманітні. Головне в цьому випадку правильно їх підібрати, враховуючи не тільки зовнішній вигляд, але і те, настільки вони підходять конкретній людині. Адже неправильні окуляри лише погіршать ситуацію.

Купити окуляри з діоптріями, які не викликають дискомфорту, втоми і поганого самопочуття, можна після консультації з фахівцем. Ретельна діагностика зору дозволяє лікарю виписати коректний рецепт, за яким уже консультант зможе підібрати оптичні окуляри в Чернівцях.

При купівлі окулярів, в першу чергу, слід звертати увагу на лінзи, а потім вже оправу.

Що стосується лінз, то важливими є наступні моменти:

  • оптичні показники. Їх визначає фахівець з підбору окулярів, після обстеження пацієнта;
  • індекс лінзи. Чим він вищий, тим менше будуть спотворюватися обличчя й очі;
  • матеріал. Лінзи можуть бути зроблені зі скла або пластику. Чому надати перевагу, залежить від потреб клієнта: якщо це дитина або спортсмен, то однозначно лінзи повинні бути полімерні, тому що вони не розсипаються на осколки при ударі, а лише покриваються тріщинами, але легко дряпаються. Мінеральні вироби міцніші, але вимагають до себе акуратного відношення.

Після того, як вирішено питання з лінзами, можна підбирати оправу, щоб оптичні окуляри гармоніювали з формою обличчя. Ціни на даний аксесуар залежать від матеріалу, з якого він зроблений. Найбільш поширені металеві та пластмасові оправи, але часто використовують і нейлон, титан, нікель.
І, останнє - це форма оправи, яка підбирається під зовнішність, стиль одягу і спосіб життя людини. Їх різноманітність в нашому салоні дозволяє підбирати оправи під будь-який одяг.


Brilliant Instajoom

An error occurred while getting the photos of the specified username. Please check username in the module settings, and also check the settings of Brilliant Instajoom component, maybe Access Token is not valid.