До сторінки "Новини"

Буквально кілька десятків років тому люди з порушенням зору не могли займатися спортом, дозволити собі активний відпочинок та інші приємні і корисні речі. На превелике щастя жителів XXI століття ситуація кардинально змінилася, тому що з'явилися окуляри для спорту з діоптріями в Україні, які дозволяють спортсменові, який має проблеми із зором, ні в чому себе не обмежувати.

Спортивні окуляри з діоптріями дарують людині можливість повноцінно насолоджуватися красою навколишнього світу. І користь величезну приносять, і виглядають естетично, що для багатьох є вирішальним моментом. Адже раніше дуже багато дітей і молоді люди мучилися від того, що не носили окуляри, тому що соромилися їх жахливого вигляду.
На сьогоднішній день купити окуляри для спорту з діоптріями не є проблемою, тому що на вітринах спеціалізованих магазинів представлений широкий вибір самих різних моделей. Як вибрати окуляри для спорту? А дуже просто. Виявляється, що для кожного виду спорту є спеціальні окуляри:
• для вело- і мотоспорту слід пропонувати окуляри для спортсменів не зі скла, тому що вони досить крихкі і можуть травмувати людину;
• для плавання, оправа яких повинна бути виготовлена зі спеціального матеріалу, так званого неопрена, що забезпечує надійну герметизацію, але при цьому аксесуар не викликатиме почервоніння або вм'ятини навколо очей;
• любителям гірськолижного спорту необхідний аксесуар з оправою, що прилягає зверху і збоку;
• гравцям в гольф або теніс слід звернути увагу на окуляри з УФ-фільтром і колір лінз. Тенісистам краще звернути увагу на сині та зелені лінзи, а гольфістам – на мідні.
Але, незалежно від поля діяльності, окуляри для спорту з діоптріями повинні виконувати певні функції, що дозволяють спортсмену з поганим зором бути повноцінним учасником спортивного процесу. Не є винятком і дитячі окуляри для спорту з діоптріями, які також дарують дитині комфорт і можливість повноцінно бачити все навколо.
І все це зможуть забезпечити сучасні окуляри з категорії для спортсменів. Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи коректний ваш вибір, то можете звернутися до досвідчених консультантів, які зможуть порекомендувати ідеальний для вас варіант.


Brilliant Instajoom

The access_token provided is invalid.