Розчин Biotrue(360 ml)

Ціна:
451 грн/шт.
Опис товару:

Biotrue — інновація в догляді за контактних лінз.

Biotrue — єдиний розчин для контактних лінз, формула якого працює так само, як Ваші очі.

Вивчаючи природні функції очищення та зволоження очей, що забезпечують їх здоров'я, Bausch & Lomb розробили інноваційний розчин для відмінного догляду за КЛ.

  • Відповідає рівню рН слізної рідини здорових очей. Здорові очі постійно створюють ідеальне середовище. Тому Biotrue має унікальну в своєму роді формулу. Склад розчину Biotrue відповідає рівню рН здорових сліз - підтримуючи природний стан очей і створюючи можливість для оптимальної активації двох дезінфікуючих засобів.
  • Підтримує активність певних корисних білків сліз в їх природному стані в оці. Білки слізної рідини, маючи власну антимікробну активність, в природному стані борються з мікробами в очах. Biotrue піднімає і видаляє денатуровані білки, при цьому підтримує активність корисних білків сльози.
  • Забезпечує неперевершену дезінфекцію, необхідну для здорових очей. У Biotrue об'єднана система подвійної дезінфекції з унікальними характеристиками: рівень рН відповідає рівню здорових сліз і здатність регулювати активність певних корисних білків.
  • Використовує гіалуронат - природне змащення знайдене в очах. Biotrue у своєму складі містить гіалуронову кислоту (НА), яка допомагає підтримувати природну і постійну зволоженість КЛ.
Технічні характеристики: