AOSept Plus HydraGlyde(360 ml)

Ціна:
365 грн/шт.
Опис товару:

AOSept Plus HydraGlade – спеціальний розчин призначений для додаткового догляду, очищення і дезінфекції м'яких контактних лінз від компанії Alcon.

AOSept Plus HydraGlade успішно бореться з різного роду органічними і неорганічними забрудненнями. Запатентована матриця HydraGlade Moisture Matrix легко вбудовується в поверхню, що очищається лінзи і створює враження щойно добре зволоженою лінзи. Цей розчин не містить консервантів, тому підходить навіть для чутливих схильних до алергії очей.

Розчин сприяє відновленню зволоженості лінзи і її киснепроникності. Помістивши свої контактні лінзи в розчин на 6 годин, ви не просто очищнєте свої лінзи, а піклуєтеся про здоров'я своїх очей та подовжуєте комфортне носіння МКЛ.

AOSept Plus HydraGlade – це не просто багатофункціональний розчин, а пероксидна система (тому що містить Н2О2), створена за передовими технологіями, яка не тільки дезінфікує, але у зволожує ваші лінзи. Контактні лінзи повинні зберігається в розчині не менше 6 годин для того, щоб закінчився весь цикл хімічних реакцій і реагент розчину повністю нейтралізувався. При цьому склад AOSept Plus HydraGlade переходить в слабкий сольовий розчин, подібний зі складом сльози.

Технічні характеристики: