AIR OPTIX for ASTIGMATISM Ciba Vision

Ціна:
Дізнатись в салоні
Опис товару:

Чіткий і гострий зір для людей з астигматизмом гарантують лінзи Air Optix for Astigmatism. завдяки силікон-гідрогелевому матеріалу пропускають в декілька разів  більше кисню, чим гідрогелеві контактні лінзи, пацієнти назавжди можуть забути про проблеми, які часто виникають через  не достаток кисню  для рогівки ока. 

Абсолютно гладка поверхня лінзи досягається  завдяки плазмовій обробці матеріалу, в наслідок чого забезпечується  постійна змочуваність поверхні і стійкість до відкладень Таким чином, лінзи Air Optix for Astigmatism придають Вам комфорт і зручність на протязі всього дня. 

Виробники при створені лінз попіклувались не тільки про їх ідеальні медичні показники для пацієнтів з астигматизмом, але також про простоту в їх користуванні. Ці місячні контактні лінзи мають легке світло – голубе тонування , що дозволить  швидко відшукати їх в блістері або контейнері і значно зменшити час, який затрачується на щоденні маніпуляції.

 Air Optix for Astigmatism часто стає лінзою вибору при корекції астигматизму, тому що задовольняє потреби як лікарів, так і пацієнтів.

Технічні характеристики:
Матеріал:
силикон-гидрогель
Режим заміни:
1 мес.
Діоптрійність:
от +6.00 до -6.00; -6.50 до -10.00.